Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Garākā diena, īsākā nakts

June 21 @ 20:00 - June 22 @ 04:00

€5

Tickets

Tickets are not available as this event has passed.

Kā Danilāns teiktu – svinēt vajag!

Mēs aicinām Jūs sagaidīt saulgirežus kopā. Atzīmēt to ar dejām, kopā būšanu, un piešķirot balītei nedaudz lielāku nozimi – dress code – black&white.

Par mūziku parūpēsies grupa Grupa “SESTRA”. Dibināta 2017 gada vasarā. Izpilda oriģinālmūziku indie/funk/hip hop stilā ar dzīvajiem instrumentiem. Pieredzējušo mūziķu sastāvs ietekmējas no dažādiem mūzikas stiliem un jauc kopā stipru grūvu, indie roku, repu un “singer songwriter” tradīcijas ar džeza atsaucēm.
Tūkstošgades sākuma dzeja aizgājuša laikmeta gruzdošājā ugunsgrēkā: savējie starp svešajiem un svešie starp savējiem: skatieties šeit, šeit nav nekā, par ko jūs nezināt, vienu vārdu sakot, “Sestra”.
https://www.youtube.com/watch?v=71MBRvpBm5A&feature=youtu.be

KĀ ARĪ

Elektroniskās mūzikas duets “Шахиста бьют!” , kurā darbojas mūziķis Oskars Upenieks (grupa “Mortons”) un dzejnieks Toms Treibergs (etīžu teātris “NERTEN”).

Muzikālo programmu iesāks Oskars ar mūziku no aizgājušajiem gadu desmitiem 70’s, 80’s, 90’s, lai priekš dzīvās mūzikas būtu jau iesildīts deju bruģis. Diennkats tumšo pusi mūziku turpināsim iekštelpās, kur Шахиста бьют!” griezīs mūs virpulī ar elektronisko mūziku.

https://soundcloud.com/shahistabjut/live-ce-14052019-excerpt-2

Pilnīgs pretstatu vakars – tiekamies.

Ierašanās atbisltoši dress code un līdz 00:00.

Biļetes tikai iepriekšpārdošanā.

Biļete: 5 eur (skaits ierobežots)

Ierāšanās n0 20:00 līdz 00:00, pēc pusnakts vāti tiks slēgti.

 

 

 

Details

Start:
June 21 @ 20:00
End:
June 22 @ 04:00
Cost:
€5
Website:
www.robertsbooks.lv